Witamy!
Nasza Firma powstała w 1994 roku. W latach 1994-2005 prowadziliśmy na terenie powiatu Nakielskiego w miejscowości Trzeciewnica wyłącznie lakiernię samochodową oraz wykonywaliśmy usługi holowania w ramach Pomocy Drogowej.

Od 2005 roku przenieśliśmy Firmę do Bydgoszczy rozszerzając zakres prowadzonych usług o blacharstwo pojazdowe oraz wypożyczalnię samochodów. Obecnie kompleksowo dokonujemy napraw powypadkowych, a na czas naprawy wypożyczamy klientom auto zastępcze. 


Posiadamy również własne lawety, mamy uproszczoną tzw. samolikwidację szkód ERGO HESTII oraz COMPENSY. Na miejscu zgłaszamy szkodę oraz pomagamy wypełnić druki, naprawa samochodu na bezgotówkowe rozliczenie z firmami ubezpieczeniowymi. Posiadamy umowę na ASSISTANCE w PZU oraz wypożyczalnię samochodów dla PZU i MONDIAL ASSISTANCE.

Obsługujemy zarówno firmy (posiadamy umowy o współpracy z trzema dużymi flotami) jak i klientów indywidualnych.

Posiadamy dwa holowniki, dwie ramy naprawcze, gwoździarkę (umożliwia naprawę blacharską na elementach do których nie ma dojścia od spodu), własny mieszalnik-komputerowy dobór farb firmy Glasurit, lakierujemy w komorze bezpyłowej.

Dla naszych klientów mamy 15 aut zastępczych, ogrodzony parking, biuro obsługi klienta.

Godziny pracy:

  • Pn - Pt 7-16 (po zgłoszeniu telefonicznym do godz 19) 
  • Sobota 8-13  

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym istnieje możliwość przyjęcia i odbioru auta o godzinie ustalonej indywidualnie możliwy odbiór uszkodzonego samochodu bezpośrednio od klienta.    

Nasze motto to „zadowolony klient czyli obsłuż klienta, tak by polecił cię rodzinie i znajomym”.

Szybki KONTAKT


Telefony:

FAX: (52) 348-83-37

kom: 605-267-227

kom: 601-210-675

arkozlak@wp.pl


Rzetelna FIRMA